Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Zaproszenie na spotkanie autorskie Jacka Łapińskiego

AUTOR: Jacek Łapiński – prawnik, autor książki „Jak być lepszym”.

Wykształcenie wyższe. Prawnik i technik-ekonomista. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Obecnie doktorant z prawa konstytucyjnego na UwB. Autor książki „Jak być lepszym” (psychologia pozytywna i psychologia biznesu) oraz publikacji na temat prawa.

Własna działalność gospodarcza. Prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, marketingu i samorządu.

Działacz społeczny i samorządowy. W latach 2006-2010 – Radny Sejmiku Województwa Podlaskiego i Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Obszarów Wiejskich i Ochrony Środowiska oraz w latach 2007-2011 – członek Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Prowadził zajęcia jako nauczyciel akademicki (przedmioty: „Prawo konstytucyjne”, „Stanowienie prawa miejscowego”, „Konstytucyjny system organów państwowych”) na Wydziale Prawa UwB i Wydziale Administracji UwB w Siedlcach.

Redaktor naczelny czasopism lokalnych poruszających sprawy samorządowe.

Strona autorska – www.jaceklapinski.pl

KSIĄŻKA: JAK BYĆ LEPSZYM

Jak być lepszym w życiu osobistym i zawodowym

Spis treści:

1. I. Wartości na drodze do celu – własna misja i wizja.

2. II. Rozwój duchowy – dwa psy i sens życia.

3. III. Rozwój umysłowy świadomość i kreatywność.

4. IV. Rozwój emocjonalny – szczęście i nastrój.

5. V. Czas to życie – efektywność i energia.

6. VI. Zasada bogactwa – wartość pieniądza.

7. VII. Przemyślane działanie – skuteczność.

8. VIII. Motywacja i pasja – wywieranie pozytywnego wpływu na siebie i innych.

9. IX. Tajemnice dobrej komunikacji – słuchanie, pytanie i metafory.

10. X. M jak marketing, $ jak sprzedaż – sieć systemem biznesu.

11. XI. Lider – czynniki sukcesu, paradoksy i synergia.