UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek

w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl

Nowy Rok, nowe działania - "Książka na telefon"

Książka na telefon od 2016 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wysokiem Mazowieckiem.

Usługa  skierowana jest do osób zamieszkałych na terenie naszego miasta, które nie są w stanie samodzielnie dotrzeć do biblioteki: starszych, chorych, niepełnosprawnych.

Jeżeli chcesz wypożyczyć książki napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl lub zadzwoń: 86 275 23 34, a pracownik biblioteki dostarczy Ci je w uzgodnionym terminie.

UWAGA! nowa usługa naszej biblioteki została zauważona przez redakcję OBIEKTYWU TVP Białystok (patrz: 00:13:00 - 00:15:22)

Zapraszamy do wypożyczeń.

Zrealizowane w ramach programu