Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Zabawa Choinkowa z Mikołajem i Myszką Minnie

Zapraszamy uczestników i instruktorów kół zainteresowań oraz zespołów działających w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem do wzięcia udziału we wspólnej Zabawie Choinkowej z Mikołajem i Myszką Minnie.

14 stycznia 2016 r. (czwartek) o godz. 15:30

kawiarnia MOK

Zachęcamy do założenia stroju karnawałowego, maski lub przebrania się za ulubioną postać z bajki. Na zakończenie wybierzemy Króla i Królową Balu.

W programie m.in.:

• * doskonała zabawa z animatorami i chodzącą maskotką Myszki Minnie,
  • * świąteczne tańce i zabawy integrujące grupy,
  • * wizyta Świętego Mikołaja, który wręczy prezenty,
  • * zagadki i konkurencje o tematyce świątecznej,
  • * konkursy z drobnymi nagrodami,
  • * wybór Króla i Królowej Balu,
  • * słodki poczęstunek.

Razem z nami zabawę poprowadzi Strefa Imprez z Białegostoku.

Do zobaczenia !

Załączniki:
Pobierz plik (zabawa choinkowa _2016_internet.jpg)Zabawa choinkowa - plakat [ ]103 kB